خرید باتری کیا با کیفیت و قیمتی باور نکردنی

باتری ماشین کیا

خرید آنلاین باتری ماشین کیا

 

اتومبیل یک وسیله مهم در زمینه حمل و نقل افراد است، که دیگر شاید به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده باشد، این وسیله مهم در قرن 21 در ابتدا بسیار مبتدی بود، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است، باتری خودرو نیز یکی از بخش مهمی از خودرو است، که ما با تمام تلاش در حال فروش بهترین باتری کیا هستیم.

شرکت کیا موتورز ، که معمولاً با نام کیا موتورز شناخته می شود، و به عنوان ΚΙΛ تلطیف می شود، یک شرکت خودروسازی چند ملیتی کره جنوبی است،که توانسته در سال های اخیر تولیدات بسیار خوب و قوی در سطح جهان داشته باشد، همچنین دفتر مرکزی آن در سئول قرار دارد. پس از شرکت مادر هیوندای موتور، با فروش بیش از 2.8 میلیون دستگاه در سال 2019، دومین تولید کننده خودرو کره جنوبی است، که در کنار فروش بالا خودرو های آن از ساخت خوبی برخوردار هستند.

 

باتری کیا

اما یکی از بخش های مهم این وسیله باتری است، باتری اتومبیل یک بخش مهم در خودرو است، که خیلی از اتفاقات اعم از: استارت زدن، روشن شدن چراغ ها، رادیو و… به این قطعه وابسته هستند، به طور کلی این قطعه وظیفه تامین انرژی برق ماشین را بر عهده دارد، ما با فروش باتری کیا در خدمت شما عزیزان هستیم.

یکی از آگاه ترین مشکلات خودرو، خراب شدن باتری است. همه ما آنجا بوده ایم، چه چراغ های خود را روشن بگذارید، چه درى را كاملاً نبندید، یا رادیو را بدون اینكه موتور روشن باشد خیلی طولانی بگذارید. اما چه زمانی باتری کیا شما باید تعویض شود؟ در اینجا چند علامت آورده شده است که ممکن است نشان دهد باتری شما باید توسط یک مکانیک کیا بررسی شود یا تعویض شود، که دیجی باتری با داشتن تکنسین و نصاب های حرفه ای در خدمت شما برای امداد رسانی به شما عزیزان است.

باتری های اصل برای ماشین های خارجی این روز ها بسیار کم یا نادر هم شده اند، که شاید پیدا کردن این باتری ها سخت شده باشد، اما دیجی باتری تمام تلاش خود را کرده است، تا باتری مناسب و با کیفیت را برای تمامی ماشین ها اعم از باتری کیا ، باتری پراید و.. در سایت موجود داشته باشد، تا شما در خرید باتری دچار مشکل نشوید.

Check Engine Light – چراغ موتور چک معمولاً وقتی باتری شما شارژ می شود روشن می شود. تاخیر موتور لنگ – هنگامی که می خواهید وسیله نقلیه را روشن کنید، چرخاندن یا استارت بیش از حد معمول طول می کشد.

نشت مایع یا خوردگی – در نتیجه مایع باتری و نشت مایعات مختلف باعث خوردگی بیش از حد می شود که این یک علامت اساسی است که باتری باید تعویض شود. با گذشت زمان ، خوردگی به طور مداوم ایجاد می شود و می تواند برای طولانی شدن عمر باتری Kia تمیز شود.

سطح مایع باتری کم – اگر میزان مایعات کم است، باید مالک باتری و سیستم شارژ آزمایش شده باشید.

باتری ماشین کیاطول عمر باتری کیا:

 

باتری ماشین کیا شما معمولاً بین 3 تا 5 سال دوام خواهد آورد، اما بسته به اندازه باتری، شرایط آب و هوایی نوع باتری و عادت های رانندگی ممکن است بسیار متفاوت باشد. حتی هنو بازرسی از کابل های باتری و باتری بخشی از این فرآیند است. اگر باتری خود را علامت گذاری نکردید، هنگامی که در سطح بهینه کار نمی کند، Kia می تواند برای بهبود قدرت به دینام یا استارت فشار وارد کند. کشیدن نیروی بیش از حد برای جبران اتلاف انرژی از باتری می تواند موتور شما را خارج از شرایط ایده آل کار کند. در پایان، این هزینه هزینه بیشتری برای حل و فصل شما خواهد داشت. بسیار مهم است که باتری Kia شما در سطوح تقریباً بی نقص کار کند. تا مشکلی برای شما بوجود نیاورد.

چند بار باید باتری کیا را تعویض کنید؟

هر 3 تا 5 سال، اما باید مطمئن شوید که باتری شما مرتباً از نظر افت ولتاژ آزمایش می شود تا مطمئن شوید در سطح بالایی کار می کند. باتری کیا معمولاً 12 تا 13 ولت دارند، مگر اینکه باتری کارایی بالایی داشته باشید. هر چیزی بالاتر از 13 ولت ممکن است نشان دهنده خرابی باتری باشد، که باید هرچه سریعتر بررسی شود.

باتری اتمی چیست؟

باتری کیا مدل اتمی، باتری هسته ای، باتری رادیو ایزوتوپ یا ژنراتور رادیو ایزوتوپ دستگاهی است، که از انرژی حاصل از پوسیدگی ایزوتوپ رادیواکتیو برای تولید برق استفاده می کند. مانند راکتورهای هسته ای، آنها از انرژی هسته ای برق تولید می کنند، از این باتری در ماشین ها نیز استفاده می شود.

در سایت دیجی باتری شما می توانید، از نمونه های اتمی باتری ها خودرو نیز دیدن نمایید، و در صورت نیاز از باتری های اتمی برای تامین برق ماشین خود استفاده کنید.

نکات قوت باتری های اتمی می توان به:

عدم نوسان برق

دارای طول عمر بالا

ایجاد آلودگی هوا

بدون نیاز به نگهداری سخت و سر زدن روزانه

و کلی ویژگی دیگر که شاید توضیح در مورد آنها خسته کننده باشد.

بهترین باتری های اتومبیل برای خرید کدامند؟

فاکتورهای زیادی برای یافتن بهترین باتری کیا برای خودروی کیا وجود دارد، زیرا بسیاری از باتری های ماشین با در نظر گرفتن عوامل عجیب و غریب طراحی شده اند. مارک های معروف باتری ماشین شامل باتری های DieHard ، Odyssey ، NAPA ، AC Delco ، Duralast ، EverStart هستند، اما باتری های دیگری نیز وجود دارند.

قیمت باتری ماشین کیا

قیمت باتری کیا

قیمت باتری کیا، نسبت به شرایط کنونی، هر روز تغییر می کند، اما به طور کلی برای تعویض باتری ماشین کیای خود باید مبلغ زیادی را بدهید، تا یک باتری حرفه ای را دریافت کنید، مستقیم ترین جنبه مربوط به قیمت باتری، اندازه آن است. هرچه باتری بزرگتر باشد ، میزان Amp Hour باتری شما بزرگتر خواهد بود، به این معنی که آمپرهای الکتریکی موجود در هر ساعت را فراهم می کند، اما یک نکته مهم در خرید باتری وجود دارد، آن هم این است، که شما هیچ وقت در خرید باتری کیا صرفه جویی نکنید، زیرا باتری های ارزان از کیفیت پایینی برخوردار هستند.

تفاوت قیمت باتری کیا در دیجی باتری و سایر فروشندگان:

دیجی باتری با توجه به این که از شرایط موجود در کشور آگاه است، تمام تلاش خود را می کند، تا باتری های خود اعم از باتری کیا را با تخفیف خوبی نسبت به سایر فروشندگان به شما عزیزان تحویل بدهد، تا در کنار کیفیت بالای باتری های خود آنها را با قیمتی مناسب تحویل شما عزیزان بدهد.

باتری های کیا چه مدت دوام می آورند؟

باتری کیا معمولاً بین 3-5 سال دوام می آورند، اما این بسته به شرایط آب و هوایی، عادات رانندگی، نوع باتری و موارد دیگر متغیر است. شما می توانید عمر باتری خود را با این موارد طولانی کنید:

به طور پیشگیرانه باتری خود را آزمایش می کنید

وسایل نقلیه خود را در فضای بسته نگهداری کنید و از نوسانات شدید دما و آب و هوا دور شوید.

محکم نگه داشتن باتری – آیا می دانید ارتعاشات اتومبیل شما می تواند اتصالات را شل کرده و اجزای باتری را به هم بزنید؟

شروع گاه به گاه کیا قابل تشخیص است. اجازه ندهید باتری برای مدت طولانی بدون استفاده شود.

تمیز کردن پایانه ها و پست های خوردگی با تفسیر مناسب تمیز کردن و برس سیمی.

و نکات مختلف دیگر، اما اگر شما این نکات را رعایت کنید، حتمی طول عمر باتری شما نیز بیشتر خواهد شد.

یکی دیگر از ویژگی های سایت دیجی باتری این است، که شما به راحتی با انتخاب ماشین و مدل ماشین خود می توانید، از مدل ها باتری های مختلف مناسب برای خودروی خود دیدن نمایید، و با خواندن ویژگی های آن باتری، باتری مورد نظر خود را پیدا کرده، تا ما با بهترین و کمترین کیفیت و قیمت به شما عزیزان ارسال کنیم.

باتری های کیا چگونه کار می کنند؟

بنابراین، باتری کیا چگونه کار می کنند؟ اکثر باتری های ماشین اعم از باتری کیا برای خاموش و روشن شدن ماشین شما به واکنش شیمیایی سرب اسید متکی هستند. این نوع باتری ها بخشی از دسته SLI محسوب می شوند. SLI مخفف شروع ، روشنایی و اشتعال است. این نوع باتری برای تامین انرژی چراغ ها، لوازم جانبی و موتور شما انرژی تولید می کند. هنگامی که انرژی به موتور شما رسید، دینام برق را تأمین می کند. پیشنهاد ما انتخاب رضایت بخشی و قیمت استثنایی باتری هایی است که برای وسیله نقلیه شما طراحی شده اند.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجی باتری، در مورد انواع باتری ها اطلاعات بیشتری کسب کنید. اگر در حال خرید باتری برای کیا خود هستید، با کمک متخصصان باتری کیا ما بلافاصله شما را به جاده باز خواهیم گرداند، شما می توانید از نظرات کارشناسان دیجی آنلاین استفاده کنید، تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

تعویض باتری کیا

تعویض برخی از انواع باتری ها، به ویژه در مدل های جدید ، می تواند بسیار مشکل باشد زیرا فضای کاپوت در وسایل نقلیه برای بهبود عملکرد همچنان کاهش می یابد. به همین دلیل ، دسترسی به برخی از باتری ها دشوار است. شما می خواهید کتابچه راهنمای مالک کیا خود را برای کسب اطلاعات دقیق در مورد محل قرارگیری باتری کیا خود بررسی کنید. به اندازه کافی عجیب ، برخی از باتری ها می توانند در زیر تخته کف یا صندوق عقب قرار بگیرند ، با این حال ، این بسیار نادر است.

نحوه تعویض باتری:

اطمینان حاصل کنید که موتور شما خاموش است، برای تعیین محل باتری به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید. برای باز کردن پیچ و مهره ای که کابل باتری منفی سیاه را نگه داشته است، از آچار استفاده کنید، در صورت وجود مشکل از یک تکنسین حرفه ای کمک بگیرید.

شما با خیلی راحت می توانید، باتری کیا خود را سفارش دهید، تا با بهترین کیفیت درب منزل دریافت کنید، و اگر نیاز به تکنسین برای نصب باتری داشتید، اعلام کنید، تا ما کارشناسان خود را در کمترین زمان ممکن به آدرس شما ارسال کنیم.